Rejestracja on-line

Umów się na wizytę
ul. Chałupnicza 67,
51-503 Wrocław
tel. 570 961 931,
kontakt@eyevet.pl

MEDYCYNA REGENERACYJNA

 1. RETIREGEN – jedyna na świecie innowacyjna terapia opracowana w celu regeneracji siatkówki u psów potwierdzona publikacją.
  Polega na podaniu czynników regeneracyjnych bezpośrednio do gałki ocznej na zasadach medycyny spersonalizowanej. Wyniki pracy zostały opisane w publikacji do prestiżowego pisma medycznego https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31013950/ i od 2016 roku z powodzeniem regenerują siatkówki naszych pacjentów. Bez względu na przyczynę retinopatii dzięki działaniu na poziomie genów chorych komórek przywracamy funkcjonowanie siatkówki i tym samym wzrok u pacjentów skazanych na jego utratę.
 2. TERAPIA SUCHEGO OKA Z ZASTOSOWANIEM MEDYCYNY REGENERACYJNEJ - indywidualnie dobrana terapia z zastosowaniem mezenchymalnych komórek macierzystych podanych do gruczołów łzowych.
  Terapia ta daje możliwość przywrócenia produkcji łez, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oka. Suche oko związanie jest z dyskomfortem zwierzęcia, nawracającymi owrzodzeniami rogówki, stanem zapalnym, czasami również utratą wzroku.
 3. TERAPIA REGENERACYJNA I IMMUNOMODULUJACA ROGÓWKI w przebiegu jej urazów czyli wrzodów rogówki oraz chorób autoimmunologicznych.
  Zastosowanie medycyny regeneracyjnej umożliwia skrócenia czasu gojenia rogówki. Dodatkowo gojenie przebiega bez bliznowacenia, a więc wygojona rogówka jest przezierna co umożliwia zachować prawidłową ostrość widzenia. W takich przypadkach jak np. topnienie rogówki zastosowanie czynników regeneracyjnych w celu opanowania keratomalacji pozwala uratować gałkę oczną. Terapia immunomodulująca pozwala przywrócić prawidłowy stan i funkcjonowanie rogówki oka, a tym samym jej przezierność i zdolność widzenia.
 4. PODSPOJOWKOWY IMPLANT Z CYKLOSPORYNY – „wygodna” terapia suchego oka u psów.
  Dzięki podspojowkowemu implantowi, który uwalnia cyklosorynę nie musimy podawać zwierzęciu kropli z cyklosporyną przez okres około 8-12 miesięcy. Krople z cyklosporyną podajemy w przebiegu m.in suchego oka czy chorób autoimmunologicznych takich jak łuszczka.
powrót