Nie boimy
się zaglądać
głęboko w oczy

Centrum Okulistyki
Weterynaryjnej Eyevet Wrocław

O Centrum
Okulistyki Weterynaryjnej Eyevet

Centrum Okulistyki Weterynaryjnej EyeVet to nowe okno na świat dla Twojego pupila. Przyjazne miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o jego oczy, aby znów rozbłysła w nich radość.

Pomaganie zwierzętom to nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Centrum EyeVet było miejscem, w którym znajdziesz zrozumienie, a Twój przyjaciel otrzyma trafną diagnozę, aby jak najszybciej można było rozpocząć leczenie.

Kompleksowo leczymy choroby oczów u psów, kotów i wielu innych zwierząt. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. Pacjenci Centrum EyeVet mogą liczyć na opiekę i troskę naszych weterynarzy, a także sprawnie postawioną diagnozę.

Przeczytaj więcej

Zobacz video

Wirtualny spacer

Centrum Okulistyki Weterynaryjnej EyeVet

Centrum EyeVet zostało otwarte w październiku 2020 r. Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z naszą wiedzą pozwala nam skutecznie leczyć i pomagać wszystkim zwierzętom.

Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół. Wiemy, czym jest empatia i cierpliwość, a radość w oczach Twojego pupila cieszy nas najbardziej. Nasi lekarze są świetnymi fachowcami, dlatego planują działania w taki sposób, aby nie narażać właścicieli na niepotrzebne koszty. Zawsze szczegółowo objaśniają też plan leczenia.

Poznaj nasz zespół

Weterynarz Okulista Wrocław – co oferujemy?

Zaćma

ZAĆMA

FAKOEMULSYFIKACJA, czyli operacja USUNIĘCIA ZAĆMY to procedura, która pozwala na przywrócenie widzenia i komfortu życia Twojego pupila...

CERTYFIKAT EVCO

CERTYFIKAT ECVO

To badanie okulistyczne pod kątem chorób wrodzonych i dziedzicznych u psów i kotów hodowlanych zakończone wystawieniem certyfikatu ECVO...

Okulistyka ogólna

OKULISTYKA OGÓLNA

Kompleksowo zbadamy oczy Twojego pupila za pomocą specjalistycznego sprzętu, postawimy diagnozę i zaplanujemy leczenie...

Poznaj pełną listę usług

Kontakt

CENTRUM
OKULISTYKI
WETERYNARYJNEJ
EYEVET

ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław

kom. +48 570 961 931

kontakt@eyevet.pl

GODZINY
OTWARCIA
 

pon. 8.00 – 18.00
wt. 9.00 – 19.00
śr. 9.00 – 17.00
czw. 9.00 – 19.00
pt. 9.00 – 19.00
sb. i ndz. zamknięte

METODY PŁATNOŚCI

gotówka gotówka karta karta przelew przelew blik blik

Dane do przelewu: 15 1600 1462 1898 4733 6000 0001

Prosimy podać Imię i Nazwisko
Prosimy podać Numer telefonu
Prosimy podać Adres e-mail
Prosimy podać Treść wiadomości
ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław
kom. +48 570 961 931
mail: kontakt@eyevet.pl