lek.wet. Izabela Sienkiewicz

Specjalizuje się w okulistyce psów i kotów, a jej pasja do tego obszaru medycyny pozwala jej z pełnym zaangażowaniem i precyzją dbać o zdrowie oczu naszych pupili. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2019 roku.

W 2021 roku z sukcesem ukończyła sześciotygodniowy kurs ACVO William Magrane Basic Science Course In Veterinary and Comparative Ophthalmology, co pozwoliło jej rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę na tym specjalistycznym polu.

Jest aktywnym członkiem stowarzyszeń związanych z Oftalmologią zwierzęcą, takich jak ESVO (European Society of Veterinary Ophthalmology) oraz EESVO (East European Society of Veterinary Ophthalmology). Regularnie uczestniczy w konferencjach ECVO (European College of Veterinary Ophthalmology) oraz licznych szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami diagnostyki i chirurgii okulistycznej psów i kotów.

Prywatnie, doktor Iza to wielka miłośniczka zwierząt, która kocha swoją pracę ponad wszystko. Jest dumną kocią mamą kota o imieniu Fosfor, czarnego europejczyka. Poza pracą weterynaryjną, uwielbia zagłębiać się w książki, które są kolejnym jej wielkim zamiłowaniem.


Z pasją, troską i fachowym podejściem, doktor Iza jest gotowa zadbać o zdrowie oczu Waszych ukochanych zwierzaków.


ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław
kom. +48 570 961 931
mail: kontakt@eyevet.pl