O Centrum EyeVet

Centrum Okulistyki Weterynaryjnej EyeVet to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o oczy Twojego pupila. Nasz zespół tworzą specjaliści z międzynarodowym doświadczeniem i tytułami, które gwarantują doskonałe kwalifikacje, ale także wielkim sercem, w którym jest wiele miejsca na miłość do zwierząt i zrozumienie dla ich właścicieli.

Dbamy o to, by wszystkie stworzenia, małe i duże, które do nas trafią, zostały otoczone troską i opieką. W naszym centrum zwierzęta mogą liczyć na szybką i trafną diagnozę oraz odpowiednie leczenie. Nasi lekarze to nie tylko świetni fachowcy. Są także pełni empatii, ciepli i cierpliwi, planują działania lekarskie tak, aby nie narażać właścicieli na niepotrzebne koszty i zawsze objaśniają plan leczenia.

Skontaktuj się z nami

O oczy Waszych pupili zadbają: lek.wet. ESE ECVO Natalia Kucharczyk (jedna z trzech lekarzy w Polsce, którzy posiadają uprawnienia do wystawiania międzynarodowego Certyfikatu ECVO), dr Anna Cisło-Pakuluk (specjalizująca się również w okulistyce koni) oraz dr Aleksandra Tomkowicz.

Centrum zostało otwarte w październiku 2020 roku i wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z naszą wiedzą pozwoli rozwiązać problemy Twojego podopiecznego. Idea zrodziła się jednak znacznie wcześniej i dojrzewała w nas od dawna.

Historia Centrum EyeVet

2012
dr Natalia Kucharczyk zostaje współwłaścicielką Przychodni Weterynaryjnej VIVA we Wrocławiu. To wtedy rodzi się pomysł, by poświęcić się tylko osobnej specjalizacji, czyli okulistyce weterynaryjnej
2020czerwiec
nadszedł czas na realizację marzeń o odrębnym miejscu zajmującym się wyłącznie okulistyką zwierząt - rozpoczynamy projekt Centrum Okulistyki Weterynaryjnej EyeVet
2020lipiec
otrzymaliśmy klucze do lokalu w stanie surowym, dzięki czemu mogłyśmy od podstaw dostosować go do naszych potrzeb, znając potrzeby okulistyki dla zwierząt i bazując na doświadczeniach zdobytych w innych klinikach, także za granicą. To miał być nie tylko profesjonalny gabinet, ale także drugi dom dla wszystkich pracowników, właścicieli zwierząt i ich pupili
20201 października
otwarcie funkcjonalnego, ekskluzywnego Centrum specjalizującego się wyłącznie w okulistyce dla zwierząt
wpisz
datę
Twój pupil zostaje naszym pacjentem

Naszą mocną stroną jest zgrany, ambitny, młody, ale już doświadczony zespół. W dniu otwarcia w Centrum pracowało już 8 osób - dwóch lekarzy okulistów, manager, dwóch anestezjologów, asysta operacyjna oraz dwie osoby do obsługi klienta.

W ciągu kolejnych trzech miesięcy dołączył do nas trzeci lekarz okulista, nowa osoba do obsługi klienta oraz trzeci anestezjolog. Oczywiście cały czas się rozwijamy - inwestujemy w nowy sprzęt, jeździmy na szkolenie i kongresy, by poszerzać swoją wiedzę.

Prowadzimy także projekty badawcze z zakresu m.in. regeneracji siatkówki oraz edukujemy lekarzy, którzy chcą zajmować się okulistyką. Organizujemy konferencje, warsztaty i staże okulistyczne. Nadążamy za dynamicznie rozwijającą się rzeczywistością i chętnie korzystamy z nowych technologii.

23 stycznia 2021 r. współorganizowaliśmy konferencję online poświęconą chorobom genetycznym oczu u psów i nowoczesnym możliwościom terapeutycznym retinopatii.

Bardzo staramy się, aby świadczone w centrum usługi były na najwyższym, światowym poziomie. Jeśli uważacie, że nam się to udaje, zostawcie proszę swoją opinię/rekomendację na naszej zakładce Google lub stronie na Facebooku.

Zespół

Nasze sukcesy

Anomalia Oczu Collie u Australijskich Kelpie

więcej...

Lek.wet. Aleksandra Tomkowicz zdobyła tytuł doktora!

więcej...

Zaćma jądrowa u kotów bengalskich

więcej...
Pełna lista naszych sukcesów
Wirtualny spacer
Zobacz video

Kontakt

CENTRUM
OKULISTYKI
WETERYNARYJNEJ
EYEVET

ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław

kom. +48 570 961 931

kontakt@eyevet.pl

GODZINY
OTWARCIA
 

pon. 8.00 – 18.00
wt. 9.00 – 19.00
śr. 9.00 – 17.00
czw. 9.00 – 19.00
pt. 9.00 – 19.00
sb. i ndz. zamknięte

METODY PŁATNOŚCI

gotówka gotówka karta karta przelew przelew blik blik

Dane do przelewu: 15 1600 1462 1898 4733 6000 0001

Prosimy podać Imię i Nazwisko
Prosimy podać Numer telefonu
Prosimy podać Adres e-mail
Prosimy podać Treść wiadomości
ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław
kom. +48 570 961 931
mail: kontakt@eyevet.pl