Nasi pacjenci

Operacja usunięcia zaćmy u psa - 14 letnia suczka Saba

Właściciele starszych psów wielokrotnie zadają nam pytania, czy u czworonożnych „staruszków” można przeprowadzić operację zaćmy. Odpowiedź brzmi – tak, jeśli tylko pozwalają na to wyniki badań. Przykładem tego, że taki zabieg wykonuje się u kilkunastoletniego zwierzęcia jest suczka Saba.

czytaj więcej...

Operacja korekcji entropium przyśrodkowych kątów oczu oraz usunięcie rzęsy ekotopowej u Rysia

Wśród operacji wykonywanych w Centrum Okulistyki Weterynaryjnej EyeVet znajdują się m.in. korekcje entropium przyśrodkowych kątów oczu. Właśnie takiemu zabiegowi poddany został nasz pacjent o imieniu Ryszard.

czytaj więcej...

Operacja korekty ustawienia powiek i usunięcia rzęs dwurzędowych u chomika syryjskiego

Zdarza się, że do naszego Centrum zgłaszają się wyjątkowo mali pacjenci. Przykładem jest Zizania, która trafiła pod opiekę dr Oli.

czytaj więcej...

Operacja usunięcia zaćmy u Oskara, 4-miesięcznego psa

Czy zaćmę operuje się u szczeniaków? Jak najbardziej! Taki zabieg przeprowadziliśmy w naszym Centrum o 4-miesięcznego Oskara, który przyjechał do Wrocławia aż z Helu!

czytaj więcej...

Operacja usunięcia zaćmy u psa – 4 letni golden retriever Marvel

Macie swojego ulubionego marvelowskiego bohatera? My tak! Jest nim golden retriever o imieniu, a jakże, Marvel, który z drobną pomocą dr Natalii pokazał wszystkim, że z zaćmą wcale nie trzeba żyć i można sobie z nią świetnie poradzić!

czytaj więcej...

Operacja usunięcia zaćmy u psa - 2,5 letnia suczka Aika

Często powtarzanym mitem jest, że zaćma to choroba występująca jedynie u starszych psów. To oczywiście nieprawda. Schorzenie to dotyczy także młodszych osobników, czego dowodem jest jedna z naszych pacjentek – 2,5-letnie suczka Aika.

czytaj więcej...
ul. Chałupnicza 67
51-503 Wrocław
kom. +48 570 961 931
mail: kontakt@eyevet.pl